CENTRALE TELEFONICZNE

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

http://centraletelefoniczne.com.pl/

CENTRALE TELEFONICZNE

Blower s.c. J.Wydrych, B.Odrzywołek, M.Wydrych
ul. Bieżanowska 36A
30-812 Kraków
NIP 679-002-68-75
REGON 003870351

Biuro handlowe:
ul. Romanowicza 17
30-702 Kraków

Jesteśmy firmą dostarczającą nowoczesne i specjalistyczne rozwiązania: telekomunikacyjne, informatyczne i elektroniczne. Wdrażamy nowoczesne technologie i doradzamy naszym klientom w doborze rozwiązania na miarę ich potrzeb.

Działamy na rynku od 1993 roku i z przyjemnością dzielimy się zdobytym doświadczeniem z naszymi partnerami biznesowymi. Wspólnie z producentami sprzętu i oprogramowania realizujemy innowacyjne projekty. Przykłady rozwiązań wdrożonych przez nas na terenie polski oraz za granicą, znajdziecie Państwo w naszym portfolio (success story…) ZyXELL-Pacyga

Oferujemy rozwiązania zarówno dla wielooddziałowych korporacji, średnich i małych przedsiębiorstw oraz małych firm i obiektów, gwarantując każdemu użytkownikowi odpowiednio dobrany, najwyższej jakości produkt.

Posiadamy koncesje i certyfikaty uprawniające do projektowania i budowy Systemów Teleinformatycznych, SSWiN, CCTV, KD.
Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym i Serwisowym polskich i zagranicznych producentów systemów telekomunikacyjnych i informatycznych takich jak: Slican, Platan, Grandstrem, 3CX, Panasonic, ZyXEL, DrayTek, TP-Link, Sennheiser, Jabra.

Współpracujemy z wieloma operatorami telekomunikacyjnymi co daje nam możliwość elastycznego dopasowania usługi do warunków technicznych i potrzeb klienta.
Kontakt
Serwis
telefonia voip
wideokonferencje
Systemy DECT
nagrywanie rozmów
telekonferencje
czat – komunikator dla firm
infolinie – ivr
seryjne wysyłanie sms
systemy crm
automatyka sterowanie powiadamianie

Centrale telefoniczne Slican
ITS | IPS-08 | IPU-14 | IPM-032 | IPL-256 | MAC-6400

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.