KONTO BANKOWE ALIOR BANK

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

http://m2m.kredyty-ubezpieczenia.eu/aliorbank/1062/

KONTO BANKOWE ALIOR BANK

Jedyne konto bez cennika z 5-letnią gwarancją!

0 zł za konto, kartę oraz wszystkie operacje i usługi
5 lat gwarancji niezmienności warunków
mobilny dostęp do konta dzięki nowoczesnej aplikacji
możliwość skorzystania z limitu w koncie nawet do 100 tys. zł
dla aktywnych i wymagających Klientów

Poznaj najwyższy standard obsługi w placówkach oraz w internecie.

Za korzystanie z konta w Alior Banku nie poniesiesz żadnych opłat, niezależnie do rodzaju wykonywanych operacji oraz od tego, czy są one zlecane w oddziałach czy w internecie, ponieważ w Taryfie Opłat
i Prowizji w każdej pozycji widnieje „0 zł”. Wystarczy, że w danym miesiącu na Twoje konto wpłynie jednorazowo kwota min. 2500 zł lub wykonasz transakcje bezgótkowe kartą na kwotę min. 700 zł.

Totalne 0 zł – wykreślamy opłaty z konta

Przełomowe konto dla aktywnych! Za korzystanie z konta w Alior Banku nie poniesiesz żadnych opłat, niezależnie od rodzaju wykonywanych operacji oraz od tego, czy są one zlecane w oddziałach czy w iternecie, ponieważ w Taryfie Opłat i Prowizji w każdej pozycji widnieje „0 zł”. Wystarczy, że w danym miesiącu, na Twoje konto wpłynie jednorazowo kwota min. 2500 zł lub wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 700 zł.

Gwarancja niezmienności warunków i pewność najlepszego wyboru

Konto za absolutne 0 zł z gwarancją na 5 lat! Jako jedyny bank w Polsce gwarantujemy niezmienność warunków przynajmniej przez 5 lat. To oferta, z której warto skorzystać!

Dostęp do konta gdziekolwiek jesteś

Dzięki nowoczesnej aplikacji mobilnej masz swój bank zawsze pod ręką. Oferuje ona pełny dostęp do informacji o finansach takich, jak stan środków, czy historia operacji oraz pozwala w szybki i łatwy sposób zrobić m.in. przelew czy znaleźć najbliższy bankomat.

Konto wyższej jakości w placówkach i w internecie

Otwórz konto w 100% przez Internet! Bez wychodzenia z domu i czekania na kuriera. Szybko, łatwo i wygodnie! Masz już konto w innym banku? Pomożemy Ci w przeniesieniu poleceń zapłaty
i zleceń stałych do Alior Banku oraz poinformujemy o zmianie konta Twojego pracodawcę
i odpowiednie Urzędy! Szczegóły w zakładce „Jak przenieść konto?”

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.